niedziela, 24 października 2010

Wyciągnęli mi wtyczkę, czyli gdzie jest House

W telewizji oglądam pasjami tylko dwa seriale House i Grey's Anatomy. Wyobraźcie sobie jak mnie szlag jasny trafił kiedy ponad tydzień temu Fox i My9 zniknęły z mojej kablówki. Co jest kurka! Kablówka i właściciel tych dwóch stacji nie dogadali się w sprawie kasy. Co mnie to obchodzi, ja chcę moje programy! W poniedziałek jeszcze miałam nadzieję, że coś się zmieni, ale nie. Trzymają nas w ciemnościach. Mogłabym sobie teoretycznie próbować oglądać te programy przez zwykła antenę, ale mieszkam na parterze i jest klops. Programy mi się "zacinają".

W poniedziałek byłam strasznie wściekła, kiedy nie mogłam obejrzeć House. Co to za metody, żeby widzów angażować w takie sytuacje. Niech dogadują się między sobą. Nie chcę decydować kto jest chciwy, albo kto jest skąpy. Nie chcę stawać po żadnej ze stron. Chcę moją TV!

6 komentarzy:

 1. a ja chce móc kupić tylko te programy, które chcę ogladać, żadne inne mi niepotrzebne!

  OdpowiedzUsuń
 2. No to rzeczywiście wkurzające. Pociesz się, że dzisiaj nie puszczają nowego odcinka House'a, tylko jeden ze starych. Zaletą jest wprawdzie to, że Chase wygląda mniam mniam :-), ale jednak jest to powtórka.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja bym bardzo chciala zeby sobie zabrali wszystkie kanaly Foxa ode mnie;/ Musialam je niestety poblokowac. NIENAWIDZE foxa, kazdego i nie ogladam nic czego wlascicielem jest Murdoch. Ot zycie:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Beata ja tez bym tak wolała!
  Sporothrix- zawsze mogę obejrzeć online ale to nie to samo.
  Star- no ja z Housa nie zrezugnuję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, Ewa, ale tam jest 8 dni pozniej :)

  OdpowiedzUsuń