czwartek, 15 lipca 2010

Torba

Zmęczona targaniem zeszytów i książek pod pachą (taką pilną jestem studentką) postanowiłam kupić sobie pojemną torbę, z tych co to wszystko się w nich mieści, a jednak wyglądają lekko. Mam tych swoich dupereli bez miary to i torba sama w sobie nie mogła być za ciężka, więc chociaż podobają mi się te usztywniane kuferkowate torebki, to taka odpadła od razu w przedbiegach. Szukałam tego dziadostwa długo, bo i ceny mnie odstraszały i prawdziwego dziadostwa kupić nie chciałam :) Pojechałam nawet specjalnie do kilku malli, a nienawidzę takich zakupów. Aż w końcu się zdecydowałam kupić on-line torebkę letnią:
http://www.aldoshoes.com/static/webUpload/731/26_furay_32_6.jpg
Jest wystarczająco duża, żeby zmieścić wszystkie moje pierdołki plus książki, zeszyty i piórnik (posiadam takowy :)). W dodatku torba kosztowała niewiele, dlatego pomyślałam sobie, że w końcu znajdę jakąś fajniejszą i kupię sobie w jesiennym kolorze. No i znalazłam jeszcze zanim ta przyszła mi pocztą.
http://media.kohls.com.edgesuite.net/is/image/kohls/633239_Black?wid=1000&hei=1000&op_sharpen=1
I teraz mam dwie duże torby, obydwie super lekkie i wygodne i obydwie zaakceptowane przez Szekspira. On lubi włazić do wszelakich worków, pudełek, szuflad etc. A pomyśleć, że tydzień temu nosiłam zeszyt pod pachą. Może przydałaby mi się czerwona torba- na zeszyty oczywiście ;)

4 komentarze:

 1. Torebki są super....Sama mam fioła na ich punkcie.. Choć ostatnio żadnej nie kupiłam..;(
  PS. A jaki to sklep on-line?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tez, ja tez wolam o linke do tego sklepu. Torby sa obie gites!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki, spodobają Wam się bardziej jak zobaczycie ceny. One są z dwóch różnych sklepów. Jasna:
  http://www.aldoshoes.com/us/handbags

  Czarna: http://www.kohls.com/upgrade/webstore/home.jsp?FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374754750097&SiteID=danatestpreviewdanatestpreview&bmUID=1279287575115

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem, czy drugi link się otworzy, wygoogluj: dana buchman kohls

  OdpowiedzUsuń