poniedziałek, 15 listopada 2010

How to Tie a Tie, czyli jak zawiązać krawat

Wiele osób nie potrafi nawet zabrać się do wiązania krawata. Okazuje, się, że są różne style wiązania i mody. Mieliście pojęcie? ja nie. Ktoś nawet zrobił cała stronę, która zajmuje się tylko i wyłącznie nauczaniem ludzi jak ten krawat wiązać. A Wy umiecie zawiązać krawat?


5 komentarzy:

 1. Ha, ze wszystkich otaczajacych mnie mezczyzn, tylko moj ojciec umial sobie zawiazac krawat. Pozostali czekali na mnie, nawet mezowie kolezanek do mnie przychodzili z krawatami do zawiazania:))))) Wezel pojedynczy (jak na filmie) czy podwojny (ladniejszy) to dla mnie pestka:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Pan Koala umie, ale ja kompletnie nie. Parę razy się uczyłam, a potem zapominałam i tak w kółko :) Okazji do zawiązywania mamy jednakowoż takie zatrzęsienie, że niespecjalnie mi tej wiedzy brakuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Stardust- Mnie kiedyś uczono krawat wiązać i nawet umiałam pamiętam, ale chyba bym już nie potrafił, zwłaszcza podwójnego.
  Pani Koalo- mój osobisty też tylko od wielkiego dzwonu przeistacza się w krawatowca. Dlatego zapomniałam jak się to robi, a jak potrzeba, zawsze jest youtube :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój tato nie potrafi. Zawsze, każdy nowy krawat, wiązał mu szwagier, a on takie gotowce potem zaciskał tylko na kołnierzyku.

  I gdy tato jakiś czas temu, z sanatorium przyjeżdżał na pogrzeb tego swojego szwagra, to bezskutecznie mocując się z krawatem wysyczał "weź mi wreszcie zawiąż go Adam". I bez lustra, na ślepo zawiązał piękny supeł..

  OdpowiedzUsuń
 5. Ew.- Ładna historia. wzruszająca.

  OdpowiedzUsuń